Dekodéry pro jedno světlo

analog_sm

DIGI-CZ 031

Jedná se o dekodéry, které se obvykle montují pod samostatně stojící lampu, např. do trubičky, nebo pod nosnou desku kolejiště.

Tyto dekodéry neumožňují náhodné zapínání a vypínání, pouze imitují startovací režim lampy. K dispozici jsou různé efekty – např. klasická zářivka, která na počátku několikrát zabliká, rtuťová výbojka, která se pomalu rozsvěcuje od minima až k maximálnímu jasu, sodíková výbojka, která na začátku krátce silně blikne a pak pomalu rozsvěcí jako rtuťová výbojka (ale s oranžově-žlutou barvou). Je možné imitovat i porouchanou výbojku, která neustále startuje. Dále mezi tyto dekodéry můžeme zařadit i další efektové dekodéry – svářeč, černobílá televize a případně i dvoubarevný (oranžová-červená) oheň. Existují v DCC i analogové verzi – bližší popis ZDE. Pro větší skupinu lamp (např. ulice nebo osvětlení točny či rotundy) vznikla i deska pro max. šest lamp, spínaná pouze přivedení napájecího napětí 5 – 16 V.

Pro náhodné zapínání a vypínání lamp s těmito dekodéry (i velkého počtu) doporučujeme dekodér světel DIGI-CZ 005S.

Nabídka:

  • dekodér pro jedno světlo – digitální – pro napojení přímo na DCC (DIGI-CZ 031-DCC )
  • dekodér pro jedno světlo digitální – pro napojení na základnovou stanici – neobsahuje stabilizátor napětí (DIGI-CZ 031-ZS )
  • dekodér pro jedno světlo – analog (DIGI-CZ 031-A)
  • šestice dekodérů pro jedno světlo – analog (DIGI-CZ 031-A6)

U každého objednaného typu v poznámce objednávky uveďte typ efektu, který vyžadujete naprogramovat (stmívání, sodíková lampa, zářivka, sváření).