Dekodér pro osvětlení vagonů

FD_UC_2_DIGI-CZ 023-A

Dekodér postavený speciálně pro osvětlení vagonů, u kterého byl poprvé použit super-kondenzátor. I po přerušení proudu (i na více vteřin) je schopen zajistit trvalé svícení.

Dekodér má velikost cca 12 x 20 mm, ale jeho velikost lze upravit (zmenšit). Tím je předurčen i pro osvětlení vagonů v měřítku N.

Dekodér má 7 plošek pro připojení vodičů. Na jedné straně jsou dvě plošky pro připojení DCC signálu z kolejí (červená a černá, nezáleží na pořadí). Na druhé straně je 5 plošek. Jedna je vzdálenější. Tato ploška obsahuje společný kladný pól V+ (modrá). K tomuto vývodu se připojují anody všech LED. Od společného vývodu následují jednotlivé funkční výstupy v pořadí D, C, B, A. A je nejvzdálenější od V+ (A – bílá, B – žlutá, C – zelená, D – fialová).

Další informace zde – http://www.fucik.name/masinky/uc_dec/

DIGI-CZ 023-B
Dekodér postavený speciálně pro osvětlení vagonů, verze bez super-kondenzátoru. Dekodér je zjednodušenou (a levnější) formou dekodéru DIGI-CZ 023A.

Popis nabídky – sestavené zařízení na plošném spoji. (Prudké zvýšení cen komponentů, zejména super-cap ovlivnilo i naše ceny. Děkujeme vedení ČNB… sponzorujeme „odborníky“.)